Vlna a co s ní

Vlna a co s ní  2019

Poslední listopadový den jsme s naší vlnou vyrazili na tradiční výstavu do Prahy.

 

 

 

 

 

U našeho stánku byla k vidění naše nová kolekce plstěných výrobků a také ukázek, co všechno jde ze shetlandské vlny vyrobit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako tradičně jsme především nabízeli shetlandskou vlnu z podzimního stříhání našich oveček. A to jednak potní vlnu vybranou z jednotlivých roun, ale také ve formě česanců v krásných přírodních odstínech.

 

 

 

 

 

 

 

 

V předvánoční atmosféře jsme strávili příjemný den se spoustou milých lidí, kteří mají rádi vlnu. Za to patří velký dík Danušce i Daně Linhartovým, které toto setkání opět uspořádali. 


Vlna a co s ní  2018

V listopadu jsme se zúčastnili 8.ročníku tradiční prodejní výstavy VLNA a co s ní,  pořádané Danuškami Linhartovými. Zájemcům o přírodní materiály jsme prezentovali shetlandskou vlnu a výrobky z ní. Přadlenkám jsme nabízeli nejen barevná rouna, ale i česanou vlnu.

Přejeme všem, kteří se rozhodli z naší vlny něco vyrobit, hodně úspěchů!


Vlna a co s ní 2017

Na výstavě, která proběhla 11.listopadu v Praze, jsme představili nejen naše výrobky,ale také jsme prezentovali plemeno shetlandské ovce a hlavně jeho kvalitní vlnu. 


Vlna a co s ní 2016

V předvánoční atmosféře jsme společně s manželi Kraťukovými reprezentovali Klub chovatelů plemene shetlandská ovce na výstavě VLNA A CO S NÍ pořádané v Praze v ZŠ Jiřího z Poděbrad. Naše výrobky prezentovali spoustu možností využití shetlandské vlny pro praktické i umělecké účely.

vystava-1 vystava-4 vystava-2